راه حلی آسان برای کاهش هزینه‌های سفر

در سال‌های اخیر سفرهای ارزان بین مردم رواج پیدا کرده و تقریبا به یک سبک پرطرفدار تبدیل شده است. اتاقک یکی از پلتفرم‌های آنلاین اجاره ویلا، مسافرخانه و هتل آپارتمان ارزان است.

در گذشته باید برای سفر هزینه‌های زیادی صرف می‌کردید و بعد از رسیدن به مقصد مشکل قیمت اجاره ویلا ارزان یا خانه‌ای مناسب آغاز می‌شد. اما در حال حاضر با هیچهایک یا همان سفر مرامی می‌توانید این هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش دهید. به یاد داشته باشید برای سفرهای هیچهایکی نکات ایمنی را رعایت کنید تا سفر مطمئن و لذت‌بخشی داشته باشید.

شما می‌توانید از هیچهایک برای هر نوع سفر با هر مقصدی استفاده کنید. فقط باید در خروجی شهر منتظر خودرویی که به سمت مقصدتان می‌رود باشید. برای این کار باید نام مقصدتان را خوانا و درشت روی تکه‌ای کاغذ بنویسید و رو به ماشین‌های در حال حرکت بگیرید.. برای کاهش هزینه  اقامت در شهر مقصد هم می‌توانید از مسافرخانه‌ها استفاده کنید. مثلا قیمت مسافرخانه‌های تهران خیلی ارزان‌تر از اقامت در ارزان‌ترین هتل‌های شهر است.

اگر مقصد شما شهرهای مذهبی است می‌توانید از خانه‌های کوچک اطراف حرم استفاده کنید. این خانه‌ها ارزان‌اند و امکانات رفاهی کافی هم دارند. البته اگر گروهی سفر می‌کنید و تمایل دارید در خانه‌ای با امکانات بیشتر اقامت داشته باشید اجاره هتل آپارتمان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. به عنوان مثال اگر به شهر مشهد سفر می‌کنید می‌توانید در مرکز شهر به این نوع از اقامتگاه دسترسی داشته باشید. مرکز شهر به مرکز هتل آپارتمان های مشهد شباهت دارد.

اگر به صورت کلی به هزینه‌های سفر نگاه کنیم متوجه می‌شویم که بیشترین هزینه را برای اجاره اقامتگاه پرداخت می‌کنیم و برای کاهش هزینه سفر بهتر است راهی برای پرداخت اجاره کمتر پیدا کنیم. مجموعه اتاقک، در راستای کاهش هزینه‌های سفر، با قرار گرفتن به‌عنوان واسطه بین مسافر و میزبان این امکان را فراهم کرده است که با هزینه خیلی کم در اکثر شهرهای ایران اقامتگاه اجاره کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید