هتل هالیدی این تفلیس در خیابان توئِنتی سیکس مِی اسکوئِر و در مقابل سالن ورزشی اسپرت پَلِس واقع شده است.
این هتل که از مجموعه هتل های ۴ ستاره گرجستان می باشد، یک ساختمان بیست و یک طبقه ای دارای ۲۷۰ اتاق است.از انواع این اتاق ها می توان به اتاق های استاندارد، اتق های بیزنس، اتاق های اگزکیوتیو و اتاق های یک نفره اشاره کرد.اتاق های این مجموعه دارای پنجره های تمام قد و تمام شیشه می باشد که چشم اندازی زیبا از شهر تفلیس را در اختیار مهمانان قرار می دهد.
از دیگر امکانات این واحدها می توان سیستم تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم رایگان، خط مستقیم تلفن، مینی بار، قسمت نشیمن به همراه تلویزیون، گاو صندوق، میز کار، چای یا قهوه ساز، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی به همراه محصولات بهداشتی، سشوار و .. را نام برد.
این هتل دارای یک رستوران مجلل در طبقه همکف خود می باشد که در منوی آن انواع غذا های محلی، گرجی و بین المللی به چشم می خورد.همچنین کافه این هتل در طبقه دوم ساختمان وجود دارد که طیف گسترده ای از انواع نوشیدنی ها را در تمام ساعات روز برای مهمانان سرو می کند.
در هتل هالیدی این تفلیس سالن کنفرانس وجود دارد که امکان برگزاری جلسات و خدمات آن را در اختیار می گذارد.
همچنین از امکانات تفریحی و ورزشی این هتل می توان به استخر رو باز، باغ، مرکز سلامتی که خود دارای سالن تناسب اندام و .. اشاره کرد.
ورود حیوانات خانگی به این هتل آزاد است اما برای آن هزینه مجزایی باید پرداخت کرد.
این هتل خدمات دیگری همچون پذیزش ۲۴ ساعته، پارکینگ رایگان، محل نگهداری چمدان ها، خدمات نگهداری از کودک، مرکز خرید، امکانات ویژه معلولین، صرافی، صندوف امانات، کارکنان مسلط بر چندین زبان روسی، انگلیسی و .. دارد.
فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی تفلیس حدود ۱۶ کیلومتر می باشد.
آدرس: ۲۶ May Square 1, Saburtalo, 0171 Tbilisi City, Georgia

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید