هتل بریتیش هوس یکی از مجموعه هتل های ۴ ستاره شهر تفلیس می باشد که در قسمت قدیمی شهر تفلیس در فاصله ۲۵۰ متری از مرکز خیابان روستاولی واقع شده است.
مدیریت و سر پرستی این هتل برعهده یک شهروند انگلیسی است.ساختمان این هتل دارای ارزش تاریخی بسیاری بوده و در لیست ساهتمان های تاریخی و آثار معماری ماندگار این شهر قرار گرفته است.
این مجموعه دارای اتاق هایی با طراحیی،چشم انداز زیبا و امکاناتی متفاوت می باشد. از جمله این امکانات می توان به سیستم تهویه مطبوع، تراس، نظافت روزانه، تلویزیون با شبکه های جهانی، مینی بار، چای یا قهوه ساز، صندوق امانات، حمام اختصاصی به همراه محصولات بهداشتی و سشوار، خط مستقیم تلفن، اینترنت بی سیم رایگان و .. اشاره کرد.
صبحانه در این هتل همه روزه به صورت بوفه یا سلف سرویس با تنوعی از مواد غذایی برای مهمانان سرو می شود.در منوی رستوران هتل بریتش هوس انواع غذا های محلی گرجی، غذا های اروپایی، غذا های بین المللی و همچنین غذا های رژیمی هم به چشم می خورد.همچنین کافه این هتل نیز با سرو انواع نوشیدنی های متنوع و میان وعده های سبک از مهمانان پذیرایی می کند.
از امکانات تفریحی و ورزشی این هتل می توان به مرکز ماساژ درمانی که در استخر سرپوشیده این هتل قرار دارد اشاره کرد.
پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات کرایه اتومبیل، پارکینگ خصوصی، صندوق امانات، انبار چمدان ها، خدمات خشکشویی، تهویه مطبوع کامل، خدمات حمل و نقل و .. از دیگر خدمات هتل بریتیش هوس تفلیس می باشند.
فاصله این هتل تا ایستگاه مترو روستاولی و سالن کنسرت تفلیس ۴۰۰ متر، تا باغ سامایا ۵۰۰ متر، تا میدان آزادی تفلیس حدود ۱.۸ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی تفلیس حدود ۲۰ کیلومتر می باشد.
آدرس: گرجستان، تفلیس ۰۱۰۸، خیابان بلینسکی ۳۲ | چوولیزاده ۳۲

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید