هتل جمیرا مینا سلام دبی هتلی ۵ ستاره می باشد که در منطقه مدینه جمیرا واقع شده است.
این هتل در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار در سال ۲۰۰۳ ساخته و در سال ۲۰۱۵ به طور کامل بازسازی شده است.نام هتل برگرفته از نام پری زیبای افسانه های عرب می باشد.
همچنین طراحی هتل مینا سلام دبی از کاخ های سلاطین کهن عرب و مصر باستان الهام گرفته شده است که حال و هوای کاملا عربی دارد.این هتل از گروه های هتل جمیرا می باشد.مدیریت این هتل مالک مدینه الجمیرا هم می باشد که تنها هتل هفت ستاره در جهان به شمار می آید.
هتل مینا سلام از استاندارد جهانی بسیار بالایی برخوردار بوده و از آن به عنوان جواهری در قلب مدینه جمیرا یاد می شود.
این هتل دارای ۲۹۲ اتاق و سوییت های لوکس می باشد.این اتاق ها دارای مبلمان و بالکن خصوصی مشرف به دریا می باشند.هتل دارای بیش از ۴۰ رستوران و کافی شاپ می باشد که با خدمات ۲۴ ساعته، انواع غذا ها و نوشیدنی های بین المللی و محلی را برای مهمانان سرو می کنند.
از امکانات ورزشی و تفریحی این هتل می توان به استخر در فضای باز و سر پوشیده، زمین گلف، ساحل خصوصی، زمین تنیس، زمین بازی کودکان و نوجوانان، سالن تئاتر، انواع ورزش های آبی، سالن تناسب اندام، مرکز ماساژ درمانی، سونا، کتابخانه و .. اشاره کرد.
کارکنان این هتل به چندین زبان انگلیسی، فرانسوی، ترکی،ایتالیایی، عربی و .. مسلط می باشند.
از خدمات قابل ارائه این هتل می توان پذیرش ۲۴ ساعته، پارکینگ، اجاره ماشین، سالن کنفرانس، صرافی، سالن زیبایی، صندوق امانات، خدمات نگهداری کودک،محل نگهداری چمدان و .. را نام برد.
فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی ۲۵ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی ۴۴ کیلومر می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید