هتل لازونی (Lazzoni) استانبول توسط متخصصین کهنه کار و با سبکی لوکس طراحی و ساخته شده است. این هتل ۵ ستاره بر فراز شاخ طلایی و در مجاورت مرکز کنگره ی هالیک قرار گرفته که به انذازه ۱۰ دقیقه با یک سواری از شهر قدیمی استانبول فاصله دارد.
هتل در سمت راست خط ساحلی شاخ طلایی و در شبه جزیره ی تاریخی استانبول قرار دارد و با توجه به محل قرار گیری اش از سر و صدا و شلوغی مرکز شهر دور می باشد.
از هتل لازونی به هر نقطه از استانبول ۲۰ دقیقه طول میکشد.همچنین تا فرودگاه آتاتورک ۲۵ کیلومتر فاصله و تا فرودگاه هلیکوپتر ها و هواپیماهای دریایی ۵ دقیقه فاصله دارد.فاصله هتل لازونی تا میدان تکسیم ۹ کیلومتر بوده و هتل حمل و نقل رایگان برای رفت و آمد به میدان تکسیم را برای مهمانانش فراهم کرده است.
این هتل توسط گروه لازونی، یکی از فعالان صنعت مبلمان، تاسیس شده است. دفتر اصلی گروه لازونی در استانبول واقع شده و ۲۰ شعبه در اروپا، آفریقا و آمریکای شمالی دارد.
هتل لازونی شامل ۱۳۲ اتاق لوکس، کافی شاپ بر روی بام با ظرفیت ۲۰۰ نفر، یک رستوران با گنجایش ۲۸۰ نفر، سالن های برگزاری جلسات و نشست ها و بسیاری امکانات دیگر برای مهمانان می باشد. مرکز آبگرم هتل لازونی بر فضایی به مساحت ۴۲۰ متر مربع بنا شده که در آن حمام ترکی، اتاق ماساژ، اتاق سونا، اتاق سونای بخار و استخر وجود دارد.
یک رستوران و یک کافه در این هتل وجود دارد. رستوران نوستونی که در آن انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می کنند. کافه جین که چشم اندازی از شاخ طلایی دارد و در طبقه ی تراس واقع شده و در طول تابستان از مهمانانش پذیرایی می کند.
محیط آرامش بخش و پرسنل خونگرم هتل لازونی استانبول اقامتی بی نظیر را برای مهمانان این هتل رقم خواهد زد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید