هتل مرکور تفلیس اُلد تاون یکی از هتل های لوکس ۴ ستاره تفلیس واقع در کشور گرجستان است.
این هتل در سال ۲۰۱۵ افتتاح شده است و در مرکز شهر تفلیس واقع می باشد.
هتل مرکور تفلیس اُلد تاون دارای ۱۰۸ اتاق با امکانات متنوع می باشد.از جمله این امکانات می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینی بار، چای یا قهوه ساز، تلویزیون با شبکه های جهانی، خط مستقیم تلفن، اینترنت بی سیم رایگان، حمام اختصاصی با محصولات بهداشتی و .. اشاره کرد.
این هتل دارای یک تراس در طبقه آخر می باشد که دارای چشم اندازی زیبا از شهر تفلیس بوده و انواع نوشیدنی های مختلف در آن سرو می شود.همچنین در رستوران این هتل انواع غذا های محلی گرجی و بین المللی برای مهمانان سرو می شود.جدا از امکانات داخل این مجموعه، در فاصله ۵ دقیقه ای از هتل رستوران ها و کافه های متنوع دیگری نیز به چشم می خورد که دسترسی آن بسیار آسان می باشد.
هتل مرکور تفلیس اُلد تاون از امکانات تفریحی و ورزشی نیز برخوردار می باشد که از جمله آن می توان مرکز سلامتی که خود دارای سونا و اسپا، مرکز ماساژ درمانی، حمام ترکی و سالن تناسب اندام می باشد را نام برد.
پذیرش ۲۴ ساعته،پارکینگ رایگان، انبار چمدان ها، خدمات خشکشویی و اتو، امکانات ویژه افراد ناتوان، ممنوعیت همراه داشتن حیوانات خانگی،سیستم گرمایشی، صندوق امانات، کتابخانه و .. از دیگر خدمات این هتل است.
فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی تفلیس حدود ۱۵ کیلومتر،تا میدان آزادی ۱۵ دقیقه،تا خیابان معروف شاردنی ۴۰۰ متر می باشد.
آدرس: خیابان واختانگ گرگاسالی ۹ ، تفلیس، گرجستان

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید