هتل الیسیوم ام گالری (The Elysium M Gallery) استانبول یک هتل ۵ ستاره، دارای تجهیزای کامل و چشم اندازی وسیع از شهر استانبول می باشد. هتل در میدان تکسیم در قلب شهر استانبول واقع شده است و که می توانید اقامت با انرژی زنده ی شهر استانبول را در این هتل تجربه کنید.

میدان تکسیم ۶۰۰ متر و ایستگاه متروی تکسیم ۳۰۰ متر با هتل الیسیوم ام گالری فاصله دارند. با ۱۰ دقیقه پیاده روی از هتل می توانید به مرکز کنگره ی لطفی کردار و مرکز کنگره ی استانبول برسید. فرودگاه آتاتورک در ۲۰ کیلومتری و فرودگاه سبیحا گوکچن در ۴۵ کیلومتری هتل الیسیوم واقع شده اند.

سرویس های ارائه شده در این هتل با کیفیت و بی نقص بوده و معماری هتل مدرن و شیک است. این هتل دارای رستوران، کافه، حمام ترکی، سونا، استخر، پارکینگ خصوصی روباز، ماساژ، سالن همایش، مرکز تجاری سلف سرویس و … می باشد.

سوئیت های دوبلکس هتل الیسیوم ام گالری عایق صدا بوده و دکوراسیونی مدرن دارند که شامل یک اتاق پذیرایی به همراه محوطه ی نشیمن و یک آشپزخانه کوچک نیز در محوطه ی غذاخوری تعبیه شده است. تمامی اتاق ها مجهز به سرویس بهداشتی خصوصی و لوازم بهداشتی رایگان هستند.

در هتل الیسیوم ام گالری ماساژور های متخصص انواع ماساژ های تایلندی و بالی و همچنین خدمات مراقبتی صورت و بدن ارائه می کنند.

یک رستوران و یک کافه نیز در این هتل وجوذ دارد. رستوران فانوس صبحانه ی سلف سرویس سرو می کند، برای ناهار و شام انواع غذاهای بین المللی را در محیطی شیک سرو می کند. رستوران مجهز به تراس بوده و سیگار کشیدن در آنجت ممنوع می باشد. کافه ی هتل مجموعه ی گسترده ای از میان وعده ها و نوشیدنی های محلی و بین المللی را در محیطی آرام و زیبا سرو می کند.

از محبوب ترین امکانات هتل می توان به اینترنت بیسیم رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، مرکز آبگرم و سلامتی، پارکینگ رایگان و ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید