پارک پرندگان با مساحتی حدود ۲۰ هکتار در سال ۱۹۹۱ در شهر کوالالامپور احداث شد. این پارک در منطقه Lake Garden واقع شده است و در حدود ۱۰ دقیقه با ماشین از شهر فاصله دارد.

در این پارک که با تور مسقف شده حدود ۲۰۰ گونه پرنده بومی و خارجی زندگی می کنند. پارک پرندگان به ۴ منطقه تقسیم شده است که در مناطق ۱ و ۲ آن پرندگان آزادانه پرواز می کنند، منطقه ۳ محل نگهداری پرندگان نوک شاخ است و در منطقه ۴ از پرنده ها در قفس های مخصوص و محوطه های کوچک نگه داری می شود.

در این پارک میتوانید در ساعات مشخصی غذا دادن به پرندگان را تماشا کنید. همچنین می توانید با پرداخت هزینه جداگانه پرندگان را بر شانه خود نشانده و با آنان عکس بگیرید.

 

 

از بهترین مکان هایی که در پارک پرندگان وجود دارد تالاب فلامیگوهای صورتی رنگ زیباست که به هیچ عنوان نباید از دست دهید. علاوه بر فلامینگوها می توانید پلیکان های بزرگ منقار و پرندگان شناگر دیگری را نیز تماشا کنید.

تنوع پرندگان و امکانات رفاهی و تفریحی که در پارک پرندگان وجود دارد می تواند ساعات خوشی را برای شما رقم بزند. علاوه بر کافه و رستوران هایی که در این پارک وجود دارد ۲ فروشگاه برای تهیه سوغاتی هم وجود دارد که می توانید برای خود و عزیزانتان سوغاتی تهیه کنید و به تداوم برنامه های آموزشی این پارک کمک کنید.

 

 

در این پارک امکان برگزاری مراسم مختلف کاری و خانوادگی مانند جشن تولد و عکاسی پیش از ازدواج وجود دارد که با پرداخت هزینه و هماهنگی قبلی می توان از این محیط استفاده کرد.

این پارک همه روزه و حتی در روزهای تعطیل رسمی از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر میزبان بازدیدکنندگان می باشد.

Address: KL Bird Park, ۹۲۰, Jalan Cenderawasih, Perdana Botanical Gardens, ۵۰۴۸۰ Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید