هتل کارتون (Cartoon Hotel) یکی از هتل های ۴ ستاره و لوکس استانبول بوده و در منطقه ی بی اغلو این شهر واقع شده است.
این هتل دارای دکوراسیونی از شخصیت های کارتونی بوده و چشم اندازی از میدان تکسیم دارد.
هتل کارتون با بازار بزرگ استانبول، کلیسای ایاصوفیه و مسجد آبی ۳ کیلومتر فاصله دارد. مرکز همایش ها و نمایشگاه های لطفی کردار در فاصله ی ۵۰۰ متری هتل قرار دارند. با ۲ دقیقه پیاده روی از هتل می توانید به میدان تکسیم و با ۵ دقیقه پیاده روی می توانید به مرکز فرهنگی آتاتورک برسید. هتل کارتون در فاصله ی ۲۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک واقع شده است.
این هتل ۱۲۷ اتاق دارد و مجهز به اینترنت بیسیم رایگان، سیستم تهویه ی هوا، تلویزیون، سرویس بهداشتی اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی رایگان و سشوار می باشند. رستوران آیشا فوق العاده ترین غذاهای خاورمیانه ای، مدیترانه ای و غذاهای ویژه ی لبنانی را سرو می کند. دیوارها، سقف و آسانسور این رستوران شیشه ای هستند و چشم انداز زیبایی از منطقه ی تکسیم دارد. در کافه ی واقع در رستوران نیز می توانید انواع نوشیدنی و میان وعده ها را میل کنید.
از دیگر خدمات و امکانات هتل کارتون می توان به اینترنت بیسیم رایگان، پارکینگ رایگان، کانتر پذیرش ۲۴ ساعته، نظافت روزانه، سرویس لباسشویی و خشکشویی، اتاق جلسات، پرسنل چند زبانه، سرویس راهنما، روزنامه ی رایگان در لابی، اتاق های خانوادگی و پذیرایی نوشیدنی اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید