هتل فیرمونت باکو در برج شماره ۲ شعله قرار دارد و از نظر دسترسی و موقعیت مکانی در بهترین نقطه واقع شده است. برای رفتن به جاذبه های شهر باکو می توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و به راحتی خود را به این اماکن برسانید. امکان تهیه بلیط نقاط دیدنی شهر در داخل هتل وجود دارد.
اتاق های مدرن این هتل چشم انداز وسیعی به دو سمت دریا یا شهر دارند. از امکانات این اتاق ها می توان به تلویزیون، یخچال، فیلم های سینمایی خانگی، وسایل آرایشی-بهداشتی رایگان، گاو صندوق برای لپ تاپ، میز مطالعه و … اشاره کرد.
هتل فیرمونت ۴ رستوران مختلف دارد که انواع غذاهای محلی و بین المللی را در اختیار شما قرار می دهند. در یکی از رستوران های این هتل به نام The Jazz Club موسیقی زنده نواخته می شود و چشم انداز رو به دریای آن فضای شاعرانه ای را به وجود آورده است. بوفه صبحانه نیز هر روز از ساعت ۶.۳۰ تا ۱۱ صبح سرو می شود. البته امکان صرف غذا در اتاقتان نیز وجود دارد و می توانید در هر ساعتی غذای مورد نظر خود را سفارش دهید.
از امکانات تفریحی این هتل می توان به استخر سرپوشیده و یک استخر روباز فصلی، سونا، جکوزی، سالن زیبایی، کتابخانه، مرکز بدنسازی، یوگا و … اشاره کرد.
برای استفاده از خدمات خشکشویی، سرویس حمل و نقل و ترانسفر فرودگاهی باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.
همچنین برای مهمانانی که برای ملاقات های کاری به شهر باکو آمده اند، فضای کنفرانس، اتاق ملاقات و خدمات فکس و کپی تدارک دیده شده است.
این هتل با میدان فانتین ۱.۵ کیلومتر یعنی حدود ۳۰ دقیقه پیاده روی و با مرکز فرهنگی حیدر علی اف و مسجد بی بی هیبت حدود ۵ کیلومترفاصله دارد.
کارکنان هتل فیرمونت به ۴ زبان آذربایجانی، انگلیسی، ترکی و روسی مسلط هستند.
ساعت ورود به هتل ۱۵ و ساعت خروج مانند همه ی هتل ها تا قبل از ۱۲ ظهر است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید