هتل کناک (Konak) هتلی ۴ ستاره و مدرن در شهر استانبول می باشد. در هتل کناک استانبول فرهنگ ترکی با زیبایی و تکنولوژی مدرن ترکیب شده است. این هتل در مرکز سرگرمی و تجارت شهر استانبول قرار گرفته است.در هتل کناک استانبول صدها اثر هنری مشاهده می شود به همین دلیل این هتل به یک گالری هنری شباهت دارد.

در ۴۰۰ متری هتل، خطوط حمل و نقل عمومی قرار دارند که امکان دسترسی به تمام شهر استانبول را برای مسافران فراهم می کند. هتل کناک تا میدان تکسیم تنها ۸ دقیقه فاصله دارد. همچنین  قصر دلمه باغچه ۷۵۰ متر، برج گالاتا ۳ کیلومتر و بازار ادویه استانبول به اندازه ی ۴۵ دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارند. مرکز خرید جواهر در ۳ کیلومتری هتل قرار دارد و تنها چند قدم از هتل تا مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول فاصله وجود دارد.
مسافت هتل تا فرودگاه آتاتورک ۲۱ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی سبیحا گوکچن ۴۲ دقیقه فاصله دارد.

هتل کناک دارای ۱۱۷ اتاق می باشد که دکوراسیون هریک از اتاق ها ترکیبی از عناصر سنتی و امکانات مدرن است. اینترنت بیسیم رایگان، تلویزیون، دستگاه چای و قهوه ساز، مینی بار، تخت خواب های دونفره و بالکن اختصاصی قسمت هایی از امکانات و خدمات رفاهی هتل محسوب می شوند.

در رستوران های هتل کناک استانبول می توانید انواع غذاهای ترکی و بین المللی را در محیطی گرم و دلپذیر تجربه کنید. رستوران کازان در این هتل صبحانه را به صورت بوفه سرو می کند وانواع شیرینی و دسر های لذیذ را به بهترین مواد اولیه آماده می کنند. دکوراسیون و محیط شاد کازان آغاز یک روز پرنشاط را برای شما فراهم می سازد. وعده های ناهار و شام در رستوران استرادا سرو می شوند. در این رستوران از مردم با انواع غذاهای بین المللی و ترکی پذیرایی می شود.

از محبوب ترین امکانات هتل می توان به اینترنت بیسیم رایگان، حمل و نفل فرودگاهی، پارکینگ، اتاق های خانوادگی، ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها و خدمات اتاق اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید