هتل سورملی (Surmeli) استانبول در مرکز تجاری تفریحی شیشیلی قرار دارد. این هتل ۵ ستاره به دلیل دسترسی به راه های اصلی شهر استانبول، مورد استقبال گردشگران تور استانبول قرار می گیرد.
موقعیت هتل سورملی استانبول، این هتل را به مکان مناسبی برای بازدید شهر با هدف کاری یا تفریحی تبدیل ساخته است.
سورملی با مرکز خرید جواهر ۱.۶ کیلومتر و با ایستگاه متروی گایره ۹۰۰ منر فاصله دارد. فاصله هتل سورملی با کاخ ییلدیز و خیابان استقلال کمتر از ۳ کیلومتر می باشد. فاصله فرودگاه بین المللی آتاتورک تا هتل ۱۸ کیلومتر می باشد و با تاکسی قابل دسترسی است. مرکز نمایشگاه های لطفی کردار و چند مرکز گردهمایی دیگر از هتل فاصله ی چندانی ندارند.
این هتل دارای ۲۰۰ عدد اتاق استاندارد، سوئیت و اتاق فامیلی می باشد که برای طراحی داخلی آن از مبلمان مدرن استفاده شده است. تمام اتاق ها دارای خط تلویزیون مستقیم، یخچال، صندوق امانات، مینی بار، کاناپه،سیستم تهویه ی هوای مطبوع و… می باشد.
خدمات تفریحی هتل سورملی شامل یک استخر روباز، تراسی با صندلی های حمام آفتاب، حمام ترکی، خدمات ماساژ، سونا، بدنسازی و خدمات مراقبت از پوست می باشد. با استفاده از این خدمات تفریحی می توانید استرس و خستگی روزانه ی خود را فراموش کنید.
بوفه صبحانه رستوران روگا هر روز صبح با ترکیبی از طعم های محلی و بین المللی آماده پذیرایی می باشد. برای وعده های ناهار و شام دارای منوی سفارشی همراه با یک لیست مفصل از نوشیدنی های خاص می باشد. در کافه لابی هتل، انواع قهوه های متنوع و با کیفیت، منوی ویژه چای گیاهی، میانوعده های لذیذ و کوتل های بین المللی سرو می شود.
هتل امکانات و خدماتی را در اختیار مسافرین معلول گذاشته است تا این عزیزان نیز از سفر و اقامتشان لذت ببرند.
همچنین مهمانانی که قصد دارند صرف غذایی مجلل در اتاقشان داشته باشند، می توانند از منوی خدمات اتاق به صورت ۲۴ ساعته بهره ببرند.
از محبوب ترین امکانات هتل می توان به اینترنت بیسیم رایگان، مرکز آبگرم و سلامتی، پارکینگ رایگان، ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها و اتاق های خانوادگی اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید