هتل پیک (The Peak Hotel) یکی از هتل های ۴ ستاره استانبول بوده و در محله ی بی اغلو واقع شده است.
این هتل تا موزه پرا استانبول ۲۰۰ متر و تا برج گالاتا ۲۵۰ متر فاصله دارد. با ۳ دقیقه پیاده روی می توانید به رستوران ها و کافه های پرطرفدار منطقه ی اسمالیمسکیت برسید. همچنین هتل پیک ۵۰۰ متر تا مرکز فرهنگی آتاتورک نیز فاصله دارد. فاصله ی هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ۲۱ کیلومتر می باشد.
هتل پیک به مراکز خرید، رستوران ها، موزه ها، گالری ها و سالن های تئاتر شهر استانبول نیز نزدیک است.
این هتل ۱۳۵ اتاق دارد و به سبکی مدرن طراحی شده است. تمامی اتاق ها مجهز به سیستم تهویه ی هوا، وای فای رایگان، تلویزیون، دستگاه پای و قهوه ساز، سرویس بهداشتی اختصاصی و… می باشند.
این هتل دارای دو رستوران می باشد که انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می کند. در تابستان نیز می توانید از غذاهای مدیترانه ای و انواع آبمیوه های مختلف رستوران لذت ببرید.
از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به پذیرش ۲۴ ساعته، اتاق جلسه، اتاق کنفرانس، اینترنت وای فای رایگان در سرتاسر هتل، مرک تناسی اندام، سرویس لباسشویی و خشکشویی(با پرداخت هزینه ی اضافی)، اتاق مخصوص خانواده، امکانات برای مهمانان معلول، پارکینگ اختصاصی، منطقه ی مخصوص سیگار کشیدن، امکان سفارش صبحانه در اتاق، میز تور گردشگری، امکانات لازم جهت برگزاری جلسه و مهمانی(با پرداخت هزینه ی اضافی)، کارکنانی مسلط به زبان ترکی و انگلیسی و… اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید