بهترین رستوران های آنتالیا

آنتالیا

آنتالیا یکی از شهر های گردشگری ترکیه می باشد که در قسمت جنوب غربی این کشور قرار گرفته است.
این شهر از رستوران های متنوع با سبک های متفاوتی برخوردار می باشد؛ در ادامه این مطلب با چندین رستوران های شهر آنتالیا که دارای کیفیت غذایی بالایی نیز می باشند آشنا خواهید شد.

رستوران نجات بالیک
رستوران نجات بالیک یکی از لوکس ترین رستوران های شهر آنتالیا می باشد که در خیابان مرادپاشا واقع شده است.
در منوی این رستوران انواع غذا های اصیل ترکی، بین المللی، دریایی، مدیترانه ای و همچنین انواع استیک های خوش طعم به چشم می خورد. قیمت این رستوران نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب می باشد.

رستوران نجات بالیک

رستوران آسمانی
رستوران آسمانی یکی از لوکس ترین رستوران های شهر توریستی آنتالیا محسوب می شود که در منطقه لارا واقع شده است. رستوران آسمانی به دلیل قرار گرفتن در مکانی مرتفع چشم انداز بسیار زیبایی از سطح دریا را در اختیار مهمانان قرار می دهد.
در منوی این رستوران انواع غذا های اصیل ترکی، ایتالیایی، مدیترانه ای و بین المللی به همراه نوشیدنی های مختلف به چشم می خورد که دارای کیفیت عالی بوده و از مواد غذایی تازه تهیه می شود.

رستوران آسمانی

رستوران ۷ مهمت
رستوران ۷ مهمت یکی از معروف ترین رستوران های شهر آنتالیا می باشد که دارای گواهی برتری سال ۲۰۱۳ است.
منوی این رستوران دارای غذا های بین االمللی،انواع غذا های دریایی،مدیترانه ای و محلی می باشد که در وعده های صبحانه،نهار،عصرانه و شام سرو می شوند.

رستوران ۷ مهمت

رستوران وانیلا لانج
رستوران وانیلا لانج یکی از معروف ترین و بهترین رستوران های شهر آنتالیا می باشد که در فاصله پنج دقیقه ای با دروازه هادریان قرار گرفته است. منوی این رستوران شامل محصولات تازه می باشد که با ترکیبی از روش های پخت سنتی و مدرن به همراه پیش غذاهایی نظیر کدو تنبل ، نارگیل ، سوپ سنبل هندی ، قارچ وحشی و گوشت ملایم پخته شده سرو می شود.

رستوران وانیلا لانج

رستوران بیگ شفز
رستوران بیگ شفز یک برند معروف رستوران در ترکیه است که در ۶شهر ترکیه (شامل آنتالیا) ۱۸ شبعه بزرگ دارد. منوی این رستوران ،منویی متنوع از غذا های ترک و بین المللی است و برای میان وعده،غذاهای خوش مزه و محلی و صبحانه های بوفه ای پیشنهاد می شود.

رستوران بیگ شفز

رستوران کلوپ آرما
رستوران کلوپ آرما یکی از معتبر ترین و پر طرفدار ترین رستوران های ترکیه است. این رستوران که بر روی صخره ها مشرف به بندر ساخته شده یکی از تخصصی ترین رستوران ها در طبخ ماهی و میگو می باشد و مجموعه ای متنوع از غذا های سنتی، غذا های دریایی تازه و مدیترانه ای می باشد.

رستوران کلوپ آرما

رستوران کاراف واین
رستوران کاراف واین یکی از رستوران های قدیمی شهر آنتالیا می باشد که در خانه ای قدیمی و عثمانی واقع شده است.
این رستوران غذا های پنیری،فاجیتا،استیک و دسر های سبک سرو می کند.

رستوران کاراف واین

رستوران سراسر فاین داینینگ
رستوران سراسر فاین داینینگ یکی از بهترین رستوران های شهر آنتالیا می باشد. در این رستوران می توان طعم غذاهایی هم چون پاستای خانگی،استیک های فیله با سس پنیر چرب،ماهی دلمه شده و دسر های خوش مزه تجربه کرد.

رستوران سراسر فاین داینینگ

رستوران پاتیو
رستوران پاتیو یکی ازمعروف ترین رستوران های آنتالیا می باشد که در منطقه تاریخی این شهر واقع شده است. در این رستوران انواع غذا های ایتالیایی و مدیترانه ای سرو می شود؛ مارمالاد،انواع پاستا،پیتزا و .. در منوی این رستوران به چشم می خورد.

رستوران پاتیو

رستوران ایل ویچینو
رستوران ایل ویچینو یکی از رستوران های آنتالیا واقع در ترکیه می باشد. پیتزا فروشی ایل ویچینو غذاهای برجسته ایتالیایی مثل پیش غذای بروسکتا به همراه گوجه فرنگی یا سالاد کاپرز و انواع مختلف پیتزا را سرو می کند.

رستوران ایل ویچینو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید