هتل هیلتون بسفروس استانبول (Hilton Bosphorus Istanbul) در بخش اروپایی و مرکز شهر استانبول واقع شده و چشم اندازی فوق العاده به تنگه ی بسفر دارد. این هتل به دلیل خدمات با کیفیتی که به مهمانان ارائه می دهد بسیار معروف می باشد.
هتل هیلتون تا میدان تکسیم تنها ۱۰ دقیقه پیاده روی دارد و تا فرودگاه آتاتورک ۲۱ کیلومتر فاصله دارد. کاخ زیبا و معروف شهر استانبول به نام کاخ توپکاپی در ۵ کیلومتری هتل واقع شده و ایستگاه های متروی تکسیم و عثمان بی به انداره ی ۵ و ۱۳ دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارند.
این هتل دارای باغ های سرسبز و زیبا، حمام سنتی ترکی و ۷ رستوران و کافه می باشد. هتل هیلتون بسفر دارای ۵۰۰ اتاق همراه با بالکن می باشد که به سوی باغ یا تنگه ی بسفر مشرف هستند و دکوراسیونی سنتی همراه با تزئینات ترکی دارند. هر اتاق مجهز به پنجره های بزرگ، فضای نشیمن مجزا و سرویس بهداشتی مرمرین می باشند.
مرکز بدن سازی هتل به صورت ۲۴ ساعته باز بوده و لوازم تنیس، راکت بال و کلاس های ایروبیک ارائه می دهد. در طول روز می توانید از لانچ اگزکیوتیو هتل که دارای صبحانه اروپایی رایگان به همراه نوشیدنی های تازه می باشند، استفاده کنید.در این هتل انواع غذاهای لبنانی، چینی و هندی هم سرو می شوند.
با ۱۰ دقیقه پیاده روی از هتل می توانید به منطقه ی خرید نیشان تاشی برسید؛فروشگاه های برند های لوکس و طراحان معروف در این منطقه قرار گرفته اند.
هتل هیلتون بسفروس استانبول در بخش اروپایی استانبول واقع شده و جاذبه های گردشگری استانبول از جمله مسجد آبی و بازار بزرگ استانبول در نزدیکی آن قرار دارند.
این هتل تعداد زیادی رستوران دارد که غذاهای مختلفی ارائه می دهد. رستوران دراگون رستورانی روباز می باشد که چشم اندازی بسیار زیبا از طبیعت دارد. غذاهای محلی از جمله غذاهای دریایی و گوشت گریل شده در رستوران بسفروس تراس ارائه می شود. کافه و تراس وراندا یکی از بهترین چشم اندازهای تنگه بسفر بوده و دکوراسیون جدیدش به باغ های هتل هیلتون مشرف می باشد. علاقه مندان به غذاهای هندی هم می توانند به داب ایندیَن بسفروس سرس بزنند.
هتل هیلتون بسفروس با خدمه ای بسیار خوش اخلاق پذیرای مهمانان و مسافرین می باشند و همچنین صرافی ذاخل هتل هیلتون برای سهولت کار آماده ی خدمت رسانی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید