هتل سوئیسوتل بسفروس (Swissotel The Bosphorus) یکی از هتل های ۵ ستاره استانبول است که در مرکز این شهر قرار گرفته و نمای بسیار زیبایی دارد. این هتل ۵ ستاره لوکس با باغ های بزرگی احاطه شده و منظره ای فوق العاده از تنگه ی بسفر دارد.
در طراحی فضاهای هتل سوئیسوتل، طراحی سوئیسی با فرهنگ ترکی ترکیب شده است. با یک سواری ۱۵ دقیقه ای می توانید از هتل به منطقه ی تاریخی استانبول که شامل کاخ توپکاپی، بازار بزرگ استانبول و مسجد آبی می شود،برسید. هتل سوئیسوتل تا میدان تکسیم ۱ کیلومتر و تا منطقه ی لوکس نیشان تاشی که مملو از فروشگاه های برند های معروف، رستوران و کافه می باشد، چند قدم فاصله دارد.
اتاق ها و فضاهای عمومی این هتل همه بزرگ و دل باز هستند و سقف بلندی دارند.بسیاری از سوئیت های این هتل دوبلکس هستند که یک وجه این اتاق ها کاملا شیشه ایست تا از درون اتاق نمایی زیبا از تنگه ی بسفر دیده شود.
تمام اتاق ها با فرش و مبلمانی لوکس و مدرن آراسته شده اند و امکانات رفاهی بسیار خوبی دارند از جمله میز غذاخوری، میز اداری بزرگ، قفسه کتابخانه و آشپزخانه ای مجهز به ماشین ظرف شویی، مایکروویو و صندلی های زیاد.
امکانات تفریحی هتل سوئیسوتل بسفروس شامل یک استخر سرپوشیده و مرکز آبگرم می باشد. همچنین یک باشگاه ورزشی مجهز در هتل قرار دارد و کلاس های پیلاتس در آن برگزار می شود.
هتل مجموعه متنوعی از رستوران، کافه و بار های متنوع ، بزرگ و مجلل دارد. در این رستوران ها غذاهای متنوع ترکی، بین المللی و سوئیسی سرو می شود. رستوران اوسیس دور استخر لوکس هتل قرار گرفته و غذاهای دلچسب محلی و فصلی را سرو می کند. کافه سوئیس با داشتن چشم انداز نفس گیر تنگه ی بسفر و دکوراسیونی که تلفیقی از سبک سوئیسی و فرهنگ ترکی می باشد، یکی از کافه های کلاسیک استانبول به شمار می رود.
هتل سوئیسوتل بسفروس استانبول عضو” برترین هتل های جهان” می باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید