هتل اینساید یک هتل ۴ ستاره میان رده در شهر استانبول می باشد.
این هتل با مرکز همایش ها و نمایشگاه های استانبول ۱.۵ کیلومتر فاصله و با فرودگاه آتاتورک ۱۷ کیلومتر فاصله دارد. کاخ زیبای دلمه باغچه در فاصله ۲.۶ کیلومتری هتل واقع شده است. فاصله این هتل تا میدان تکسیم و خیابان استقلال یک ایستگاه مترو می باشد.
مهمانان می توانند از رستوران لاریمار واقع در هتل بهره ببرند.
هتل اینساید ۱۱۷ اتاق دارد که هر یک از اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، تهویه ی مطبوع، مینی بار، سرویس بهداشتی اختصاصی شامل لوازم بهداشتی رایگان و سشوارمی باشد. اتاق ها همچنین دارای یک فضای نشیمن می باشد که برای استراحت بعد از یک روز پر مشغله مکان مناسبی است.
این هتل دارای یک مرکز سلامتی می باشد که مهمانان می توانند از سرویس هی بدنسازی، سونا و سونای بخار این مرکز جهت رفع استرس روزانه، تمدد اعصاب و حفظ تناسب اندام خود بهره ببرند.
از دیگر خدمات این هتل می توان به اینترنت بیسیم رایگان، حمل و نقل فرودگاهی، ممنوعیت استعمال دخانیات در اتاق ها گهواره (شامل اضافه بها)، پرستاری یا نگهداری کودک (شامل اضافه بها)، تختخواب تاشو (شامل اضافه بها)، نظافت روزانه، مرکز تجاری، اتاق جلسه، سرویس های راهنما، سرویس بیدار باش، کرایه ی تومبیل، سرویس پیشخدمت، سرویس خشکشویی و لباسشویی، انبار بار، بار بر و … اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید