هتل متروپولیتن تکسیم (Metropolitan Taksim Hotel)  یکی از هتل های ۴ ستاره استانبول می باشد. می باشد که در قلب منطقه ی تکسیم واقع شده است.
با ۵ دقیقه پیاده روی از هتل می توانید به میدان تکسیم برسید.
مرکز خرید دمیرورن به اندازه ی ۱۳ دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارد و همچنین مرکز خرید جواهر در فاصله ی ۳.۵ کیلومتری هتل قرار گرفته است.
استادیوم وودافون آرنا و کاخ دلمه باغچه به اندازه ی یک سواری ۵ دقیقه ای از هتل فاصله دارند.
فاصله ی بین بندر کشتی کاباتاش تا هتل متروپولیتن تکسیم ۱.۷ کیلومتر است و مهمانان هتل می توانند از طیق این بندر به جزایر پرنس بروند.
منطقه ی پر شور و نشاط نیشان تاشی نیز در فاصله ی ۱.۵ کیلومتری هتل واقع شده است. هتل متروپولیتن تا فرودگاه بین المللی آتاتورک ۲۰ کیلومتر فاصله دارد.
این هتل اتاق هایی لوکس دارد که با رنگ های روشن تزئین شده اند. تمامی اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت، سیستم تهویه ی هوا مطبوع، مینی بار، سرویس بهداشتی اختصاصی به همراه سشوار، دستاه قهوه ساز و چای ساز و … می باشند.
رستوران ترکوئیز هتل منویی از غذاهای ترکی و بین المللی را ارائه می دهد. کافه ی تارچین هتل دارای یک بالکن می باشد که انواع نوشیدی ها و غذاهای سبک را سرو می کند.
از دیگر امکانات و خدمات هتل می توان به کرایه ی اتومبیل، خدمات اتاق ۲۴ ساعته، سرویس لباسشویی، خشکشویی و اتوشویی، حمل و نقل فرودگاهی، نظافت روزانه، پرسنل چندزبانه، ۳ اتاق جلسه، سرویس بیدارباش و روزنامه در لابی، سرویس های پست، تحویل روزنامه به اتاق و … اشاره کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید