هتل تاج دبی (Taj Dubai) یکی از هتل های لوکس ۵ ستاره دبی ، واقع در کشور امارات متحده عربی می باشد.
این هتل در منطقه تجارت دبی و در مجاورت مرکز خرید دبی مال قرار گرفته است.
طراحی ساخت این هتل از فرهنگ هندی الهام گرفته شده است که نمایی پانارومیک یا ۳۶۰ درجه از برج خلیفه دارد.
فاصله این هتل تا مرکز خرید امارات ۱۰ دقیقه، تا مارینای دبی حدود ۲۰ دقیقه بوده، تا برج العرب ۱۰ کیلومتر، تا دبی مال حدود ۱.۳ کیلومتر و تا برج خلیفه ۸۰۰ متر است.
هم چنین از جمله فرودگاه های نزدیک به این هتل فرودگاه بین المللی دبی با ۱۶ کیلومتر فاصله و فرودگاه بین المللی المکتوم با ۵۰ کیلومتر فاصله را می توان نام برد.
۲۹۶ اتاق به بزرگی ۶۱ متر مربع در این هتل مجلل وجود دارد. تمامی این اتاق ها با ترکیب رنگ های خنثی و مبلمان خوب تزئین شده است. این اتاق ها شامل امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع، شیشه های عایق صدا، مینی بار، قسمت نشیمن با یک تلویزیون صفحه تخت، سرویس بهداشتی مرمرین و .. می باشد.
در هتل تاج دبی ۶ رستوران و تریا وجود دارد که انواع غذا های بین المللی، بریتانیایی و هندی و نوشیدنی های مختلف در تمام ساعات شبانه روز با کیفیت عالی ارائه می شود.
این هتل دارای استخر در فضای باز، مرکز آبگرم و مرکز سلامتی می باشد که در آن بخش های مختلفی همچون ماساژ درمانی، سالن های ورزشی بدنسازی،سونا و جکوزی وجود دارد.
از دیگر امکانات این هتل می توان پارکینگ و اینترنت بی سیم رایگان در تمام محدوده هتل، صندوق امانات، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات بلیط، خدمات مخصوص کودکان، خدمات تجاری، اجاره خودرو، فروشگاه و صرافی، امکانات ویژه معلولین و .. را نام برد.
کارکنان این هتل به زبان های روسی، انگلیسی، اسپانیایی، عربی، فرانسه، هلندی، هندی، آلمانی، فیلیپینی و پچینی مسلط هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید